Projekty wariant podstawowy

                                                       Przykładowe projekty i przykładowe wyceny pozwalające się w przybliżeniu zorientować co do kosztów takiej realizacji.

Projekt plenerowej siłowni zewnętrznej składającej się z 6 urządzeń (ale z 9 stanowisk do ćwiczeń) dobranych tak by mogła z nich korzystać jak najszersza grupa użytkowników. Dodatkowo w projekcie w strefie relaksu znajdują się: stół do tenisa, gra w kółko i krzyżyk oraz cztery ławki do wypoczynku otoczone zielenią.

OSA projekt podstawowy

 

W wariancie tym proponujemy urządzenia siłowni zewnętrznej Trainer takie jak: biegacz wolnostojący, orbitrek wolnostojący, wyciskanie+wyciąg na słupie, twister+steper na słupie oraz wahadło+odwodziciel. Dodatkowo uzupełnieniem siłowni będzie tablica z regulaminem siłowni. Siłownie zewnętrzne Trainer charakteryzują się solidnym wykonaniem, niezawodnoscią i bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Są one montowane do fundamentu 10 cm pod poziomem gruntu co zabezpiecza je przed odsłonięciem fundamentu i umożliwia obłożenie ich (teraz lub później) np. kostką betonową lub innym rodzajem podłoża.

W strefie relaksu proponujemy bardzo solidny stół do tenisa stołowego, grę w kółko i krzyżyk, cztery ławki, dwa kosze i stojak na rowery. 

 

Ps. Każda nasza oferta może zostać zmieniona, rozszerzona, dopasowana do państwa oczekiwań. 

    

Proponujemy plenerową siłownię zewnętrzną składającą się z 9 urządzeń (ale z 12 stanowisk do ćwiczeń) dobranych tak by mogła z nich korzystać jak najszersza grupa użytkowników. Jedno z urządzeń (motyl) umożliwia ćwiczenie osobom na wózkach. Dodatkowo w strefie relaksu znajdują się: stół do tenisa, duży podwójny stół do gry w szachy/warcaby i chińczyka oraz cztery ławki do wypoczynku otoczone zielenią.

 OSA projekt Trainer podstawowy

 

Siłownia zewnętrzna Trainer w tym wariancie składa się z: biegacza wolnostojącego, orbitreka wolnostojącego, wyciskania+wyciąg na słupie, wioślarza wolnostojącego, twistera+steper na słupie, wahadła+odwodziciel na słupie, roweru wolnostojącego, narciarza pojedynczego, motyla na słupie w wersji integracyjnej (ze składanym siedziskiem umożliwiającym ćwiczenia kazdemu, w tym osobom na wózkach inwalidzkich) oraz z tablicy z regulaminem.

Dodatkowo w strefie relaksu proponujemy: stól do tenisa stołowego, podwójny stół do szachów i chińczyka, cztery ławki parkowe, dwa kosze i stojak do rowerów.

 

Ps. Na państwa życzenie mozliwa jest pewna modyfikacja naszej oferty.

   Pobierz DWG  

W tym wariancie nasza oferta to siłownia zewnętrzna składająca się z sześciu urzadzeń ( ale 10 stanowisk do ćwiczeń) w tym z motyla integracyjnego umożliwiajacego ćwiczenia osobom na wózkach inwalidzkich jak i każdemu innemu (składane siedzisko) oraz  strefa relaksu ze stołem do tenisa i piłkarzykami. Dodatkowo 4 ławki, dwa kosze i stojak na rowery.

 twarta Strefa Aktywności projekt

 

 

                                                                                                                                   Pobierz DWG  

Ten wariant jest bardzo praktyczny, dobrze dopasowany ale i ekonomiczny. Proponujemy tutaj siłownię zewnętrzną złożoną z sześciu topowych urządzeń (ale z 7 stanowisk do ćwiczeń) rozszerzoną o strefę relaksu składajacą się z 4 ławek, stołu do szachów/warcabów, gry edukacyjnej w kółko i krzyżyk, dwóch koszy i stojaka na rowery. Całość uzupełniona nasadzeniami.

 Otwarte Srefy Aktywności projekt podstawowy Trainer

 

                                                                                                             

W tym projekcie proponujemy dość rozbudowaną siłownię zewnętrzną składającą się z 9 urzadzeń ( ale 11 stanowisk do ćwiczeń). Jedno z urządzeń, motyl jest urządzeniem integracyjnym. Urzadzenie to ma składane siedzisko, dzięki czemu umożliwia korzystanie z niego także osobom na wózkach inwalidzkich. 

W strefie relaksu umiesciliśmy stół do szachów/warcabów, grę w kółko i krzyżyk, cztery ławki, dwa kosze oraz stojak do rowerów. Całość jest uzupełniona nasadzeniami.

 OSA Otwarta Strefa Aktywności - projekt

 

    

Ten projekt wyposażyliśmy w bardziej rozbudowane urządzenia siłowni zewnętrznej. Jest ich sześć ale mają aż 10 stanowisk do cwiczeń. Dodatkowo jedno z nich jest integracyjne. Ma składane siedzisko i umożliwia ćwiczenie także osobie na wózku inwalidzkim.

Również dość rozbudowana jest strefa relaksu. Znajdziemy tutaj stół do tenisa, stół do szachów/warcabów, cztery ławki, dwa kosze, stojak na rowery i nasadzenia.

 OSA projekt podstawowy od Trainera

 

 

Projekt ten zawiera bardzo rozbudowaną siłownię zewnętrzną. Składa się ona z 11 urządzeń (ale aż z 14 stanowisk doćwiczeń). Dodatkowo w strefie relaksu proponujemy stół do szachów/warcabów, grę w kółko i krzyżyk, cztery ławki, dwa kosze, stojak na rowery i nasadzenia.

 Projekt Otwartej Strefy Aktywności, wariant podstawowy.

 

 

Projekty wariant rozszerzony - Uwaga zmiana wycen!!!

                                                   Przykładowe projekty i przykładowe wyceny pozwalające się w przybliżeniu zorientować co do kosztów takiej realizacji.

    Prezentujemy przykładowy projekt Otwartej Strefy Aktywności rozbudowany o przykładowy plac zabaw. W tym projekcie mamy siłownię zewnętrzną składającą się z 6 urządzeń (9 stanowisk do   ćwiczeń), strefę relaksu ze stołem do tenisa, grą w kółko i krzyżyk, czterema ławkami, dwoma koszami na odpady i jednym stojakiem na rowery, oraz plac zabaw złożony z trzech rozbudowanych urządzeń   zabawowych. Plac zabaw jest ogrodzony i wypełniony żwirkiem tworzacym nawierzchnię bezpieczną. Całość jest uzupełniona nasadzeniami.
a  Otwarte Strefy Aktywności wariantrozszerzony
    
Poniżej prezentujemy wstępną, przykładową wycenę takiego projektu. 
    
 

W tym przykładowym projekcie Otwartej Strefy Aktywności mamy siłownię zewnętrzną składającą się z 9 urządzeń (11 stanowisk do   ćwiczeń), strefę relaksu ze stołem do szachów/warcabów, grą w kółko i krzyżyk, czterema ławkami, dwoma koszami na odpady i jednym stojakiem na rowery, oraz plac zabaw złożony z trzech rozbudowanych urządzeń   zabawowych. Plac zabaw jest ogrodzony i wypełniony żwirkiem tworzacym nawierzchnię bezpieczną. Całość jest uzupełniona nasadzeniami.

 OSA projekt wariant rozszerzony

 

 

Prezentujemy przykładowy projekt Otwartej Strefy Aktywności rozbudowany o przykładowy plac zabaw. W tym projekcie mamy rozbudowaną siłownię zewnętrzną składającą się z 11 urządzeń (14 stanowisk do   ćwiczeń), strefę relaksu ze stołem do szachów/warcabów, grą w kółko i krzyżyk, czterema ławkami, dwoma koszami na odpady i jednym stojakiem na rowery, oraz plac zabaw złożony z trzech rozbudowanych urządzeń   zabawowych. Plac zabaw jest ogrodzony i wypełniony żwirkiem tworzacym nawierzchnię bezpieczną. Całość jest uzupełniona nasadzeniami.

 OSA projekr wariant rozszerzony Otwartej Strefy Aktywności

 

 

Siłownie zewnętrzne OSA Otwarte Strefy Aktywności