Współpraca

ZPU ROMEX Sp. z o.o. producent siłowni zewnętrznych TRAINER zaprasza do współpracy wszystkie firmy zainteresowane udziałem w realizacji programu Otwartych Stref Aktywności.

ZPU Romex polski producent plenerowych siłowni zewnętrznych to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, od lat dostarczająca siłownie zewnętrzne na rynek Polski i krajów ościennych, znana i solidna. Jesteśmy liderem na polskim rynku, od lat oferujemy urządzenia w bardzo dużym asortymencie (najszerszym na rynku), wyjątkwo solidnie skonstruowane, bardzo dobrze zabezpieczone antykorozyjnie i w przystępnych cenach.

W całym kraju mamy już około 2000 realizacji na które dostarczyliśmy blisko 10 000 urządzeń siłowni zewnętrznych. Cieszymy się zaufaniem naszych szanownych klientów. Nasze zestawy znajdują się w najwazniejszych punktach rekreacyjnych dużych miast i tych mniejszych miejscowości. Z uwagi na fakt, że w 100% produkcja odbywa się w naszych zakładach gwarantujemy pełne serwisowanie naszych urządzeń przez co najmniej 10 lat. Jesteśmy również bardzo elastyczni w wyborze urządzeń i ich wariantów, gotowi wyprodukować wszystko to o co poprosi nasz klient.

Na bazie proponowanych przez nas rozwiązań będziecie Państwo mogli dowolnie skomponować własne, dopasowane do potrzeb Otwarte Strefy Aktywności. Proponujemy Państwu wybór pomiędzy mniej i bardziej rozbudowaymi ofertami. Dajemy możliwość dopasowania Państwa wymagań do posiadanego budżetu. Z uśmiechem przyjmiemy dodatkowe oczekiwania i życzenia. 

Jesteśmy producentem, damy radę wszystkiemu co możliwe. Na państwa życzenie przygotujemy indywidualnie dobrane projekty. 

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszymi menadżerami regionalnymi.

Siłownie zewnętrzne OSA Otwarte Strefy Aktywności